Kui soovite täiustada olemasolevat sõidukit

INFO-AUTO PÄRNU ESINDUS
Tallinna mnt.89a
80041 Pärnu, Eesti

Ümberehituse projektijuht:
Karl Palk
tel 447 2758
GSM 516 7084
karl.palk@infoauto.ee
rebuilding@infoauto.ee

Kui soovite soetada uue sõiduki ja vajate sellele täiendusi

FORDI TALLINNA JÄRVE AUTOSALONG
Pärnu mnt. 232
11314 Tallinn
üldtelefon 671 0060
faks 671 0069

Müügikonsultandid:
Vambola Kurm tel 6710064 vambola.kurm@ford.ee
Janek Mardim tel 6710121 janek.mardim@ford.ee
Toomas Oja tel 6170063 toomas.oja@ford.ee
Margus Hak tel 6710122 margus.hak@ford.ee
Kristi Jõelaid tel 6710011 kristi.joelaid@ford.ee

TARTU FORDI AUTOSALONG
Turu 27
50106 Tartu
üldtelefon 737 1890
faks 737 1893

Müügikonsultandid:
Ardi Holst tel 7371882 ardi.holst@ford.ee
Ats Lokutsievski 7371886 ats@ford.ee

PÄRNU FORDI AUTOSALONG
Tallinna mnt. 89a
80041 Pärnu
telefon 44 72 777
faks 44 72 776

Müügikonsultant
Simo Ollo tel 4472760 simo.ollo@ford.ee